Teknoloji

14 Dakikalık Dead Island 2 Oynanış Videosu

Deep Silver ve Dambuster Studios tarafından bugün prestijli yenilikler Ölü Ada 2 oynanış görüntüleri yayınlandı. Bu on dört dakikalık görüntü, oyun hakkında daha fazla ayrıntı sunuyor. Oyunu bekleyen takipçilerimizin kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

Özellikle geçirdiği karanlık dönem nedeniyle merak edilen Dead Island 2, bu yılın merakla beklenen oyunları arasında yer alıyor. PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen oyun, geliştirme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte son ertelemede belirlenen tarihten bir hafta önce satışa sunulacak. süreç şubat ortasında Kuyu 21 Nisan 2023Cuma.

Dead Island 2 Oynanış Videosu

Dead Island 2 için tanıtımlar devam ederken bugün yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. On dört dakikalık görüntüde senaryo boyunca gezeceğimiz bölümleri, yeni ceset sistemini, yakın dövüş mekaniklerini, hem yakın dövüş hem de menzilli silahları, modifikasyonları ve özelleştirmeleri görebiliyoruz. Örneğin, özellikle yakın dövüş silahlarımızı geliştirerek düşmanlarımıza farklı durumlarda zarar vermemiz mümkün.

İlk oyun kadar eğlenceli bir deneyimin bizleri beklediği Dead Island 2 için yayınlanan yeni görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ölü Ada 2 Konu

Karantinaya alınmış, zombi istilasına uğramış Los Angeles şehrine seyahat edecek ve virüs bulaştıktan sonra bağışıklığın ötesine geçen bir karakteri canlandıracağız. Son hedefimiz, etrafımızda olan diğer karakterlerle salgının arkasındaki sis perdesini açmaya çalışmak olacak. Tabi bu aşamada büyük bir hayatta kalma mücadelesi bizleri bekliyor olacak.

sason-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu