Yaşam

Hayatımın Şansı bugün var mı yok mu, neden olmasın? 8 Şubat 2023 Hayatımın Şansı Yok bu akşam ara verdim yeni bölüm haftaya?

Hayatımın Şansı Cemal Şan’ın yönettiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı’nın yazdığı, ilk bölümü 14 Aralık 2022’de yayınlanan, NTC Medya imzalı drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Hayatımın bahtı yeni bölüm var mı yok mu neden olmasın? 8 Şubat 2023 Hayatımın Bahtı bu gece mi, hafta ortası mı yoksa önümüzdeki hafta mı yayınlanacak? Hayatımda neden Baht yok?

BUGÜN HAYATIMIN ŞANSI VAR MI YOKSA HAYIR NEDEN OLMASIN?

Bugün 8 Şubat 2023 Çarşamba Fox TV yayınında “Hayatım Bahtı” dizisi yer almadı. Dizi bugün ekranda olmayacak. Sarsıntı nedeniyle dizi bu hafta pek çok kanalda gösterilmeyecek. Deprem bölgesinden anlık gelişmeler Fox TV’de aktarılıyor.

HAYATIMIN ŞANSI NE ZAMAN YENİ BÖLÜM?

Dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

HAYATIMIN ŞANSININ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Alpay’ın uğurlu sayılar yozlaşmasını öğrenmesi Yonca’yı köşeye sıkıştırır. Yonca’nın içinde bulunduğu dehşetin farkında olan Rüzgar, kendisine iyi geleceğini düşünerek Yonca ve ailesiyle evinde bir akşam yemeği düzenler. O gecenin sonunda Rüzgar ve Clover aralarındaki aşka teslim olurlar. Mazhar’ın hem Alpay’a hem de Rüzgar’a büyük bir sürprizi vardır ve Alpay’ın Erman yüzünden uğurlu sayıların yolsuzluğuna odaklanan savcı olduğunu öğrenen Yonca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu